Wygrana Golnicy i Wełny, przegrana Sparty

| Łukasz | Golnica Ryczywół

KS Golnica Ryczywół wygrała drugie spotkanie ligowe w tym sezonie.

Dla Golnicy było to bardzo ważne spotkanie. Zespół trenera Macieja Gracza z 4 punktami zajmował 12 miejsce. Tuż za plecami znajdowały się drużyny Orła Pęckowo i Gryfa Zofiowo z dorobkiem odpowiednio 4 i 3 punktów. Huragan miał 3 punkty przewagi.

W pierwszej odsłonie Golnica za sprawą Wojtysiaka i Musielaka objęła prowadzenie 2:0. Po przerwie spodziewano się emocji i te miały miejsce. Goście zdobyli bramkę kontaktową, ale odpowiedź Gościńskiego dała ponowne prowdzenie dwubramkowe gospodarzom. Huragan ponownie zdobył bramkę dającą nadzieję na choćby 1 punkt, ale gospodarze na więcej nie pozwolili. Golnica po 9 kolajkach ma 7 punktów.

Z bardzo wymagającym przeciwnikiem zagrała Sparta Oborniki. Drużyna Wiary Lecha to wicelider V ligi. W tym wyjątkowym meczu gospodarze nie zamierzali poddawać się DWL. Pomimo szybko straconej bramki doprowadzili do remisu. Kolejne prowadzenie Wiary Lecha także zakończyło się doprowadzeniem do równowagi. Do przerwy było 2:2.

Po przerwie kolejny raz na prowadzenie wyszła drużyna gości. Tym razem Sparcie nie udało się wyrównać. Goście także nie zmienili już wyniku i mecz zakończył się wygraną Drużyny Wiary Lecha 2:3.

Powrót do świetniej formy potwierdził Krzysztof Zieliński. W spotkaniu RKS Wełna Rogoźno - Czarni Wróblewo popularny Pcheła strzelił 2 bramki. Najpierw dał zepsołowi z Wielkiej Poznańskiej prowadzenie 1:0, a po przerwie ustalił wynik spotkania na 2:1. Tym sposobem Wełna Rogoźno jest liderem A-klasy. Taki stan rzeczy będzie miał miejsce minimu do jutra, gdy Rożnovia zagra z LKS Lipa.

Derby w Ryczywole. Powiedzieli po meczu

RKS Wełna Rogoźno pokonał Golnicę Ryczywół 2:0 (1:0). Co po meczu powiedzieli przedstawiciele obu drużyn?

Pewne punkty Golnicy, LKS Lipa i Wełny

Golnica Ryczywół, LKS Lipa oraz Wełna Rogoźno wywalczyły w ostatniej kolejce komplet punktów.

Bartosz Nowak i Patryk Złoch w Golnicy

Golnica Ryczywół trenuje i wzmacnia się przed nowym sezonem.

Wełna Rogoźno i Golnica ponownie w jednej grupie. LKS Lipa zostaje w A-klasie

Kibice Golnicy Ryczywół, LKS Lipa i Wełny Rogoźno mogą z entuzjazmem wyczekiwać startu rozgrywek A-klasy. Wszystkie zespoły zagrają w tej samej grupie.

Dawid Gruchot: Już sparingi pozwalały wierzyć, że zbudowaliśmy dobrą formę

Golnica Ryczywół podejmuje w niedzielne południe Wenus Jędrzejewo. Gospodarze powalczą o komplet punktów i podtrzymanie serii nieprzegranych meczy do 9!