Golnica Ryczywół zagra teraz z Orkanem Objezierze (foto)

Golnica Ryczywół wygrała w meczu pucharowym w Golęczewie z GKS. 

W prawdziwie wakacyjnym składzie wybrała się Golnica Ryczywół na mecz pucharowy do Golęczewa. Na ławce rezerwowych trudno było doszukać się zmienników. Wielu zawodników przebywa jeszcze na urlopach. Sens rozgrywania spotkań pucharowych w takim okresie i to jeszcze przez drużyny z najniższych lig pokazuje samo życie.

Klub Sportowy Golnica Ryczywół nie zamierzał jednak odnotować na kartach historii klubu jedynie wyjazdu do Golęczewa. Pierwsza połowa zakończyła się prowadzeniem 2:1 drużyny GKS. W drugiej części sytuacja pogorszyła się, gdy gospodarze podwyższyli na 3:1. Mecz trwa jednak 90 minut. Najpierw rzut wolny w swój sposób wykorzystał Skrzypek, a kilka minut przed końcem do wyrównania doprowadził Filoda. 

Spotkanie zakończyło się remisem 3:3. W tej sytuacji pani sędzia zarządziła rzuty karne. 5 serii nie wyłoniło zwycięzców. Były potrzebne jeszcze 4, aby z wygranej mogła się cieszyć Golnica Ryczywół. Ostatniego karnego skutecznie wykonał Szymon Olech.

Na Golnicę Ryczywół czeka już Orkan Objezierze. 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież