Futsaliści wracają do walki o ligowe punkty

KS Futsal Oborniki zagra w sobotni wieczór z z AZS UW Warszawa o kolejne punkty ligowe.

Aż miesiąc przerwy w rozgrywkach miał obornicki zespół. Ostatnie spotkanie o stawkę oborniczanie zagrali 9 lutego. Wygrali wówczas we własnej hali z drużyną ze Zgierza. Potem ze względu na mecze pucharowe oraz wycofanie się z rozgrywek zespołu Vamos zespół Oktawiana Soleckiego i Mikołaja Wicbergera trenował i rozgrywał sparingi. Za mecz z gdańskim zespołem KS Futsal otrzymał walkower, ale kolejne punkty będzie musiał sobie wybiegać.

W sobotni wieczór 9 marca oborniczanie podejmują zespół akademików z Warszawy. Zawsze to był trudny i wymagający rywal dla dzisiejszych gospodarzy. Przeciwnik przed tygodniem wygrał z zespołem Malwee Łodź. Potrzebuje nadal jednak punktów do zapewnienia sobie utrzymania w 1. Polskiej Lidze Futsalu. Głodni gry futsaliści z Obornik na pewno nie ułatwią im zadania. Do pełni sił wraca bowiem Marcin Antczak.

KS Futsal Oborniki - AZS UW Warszawa - hala OCS, godz. 19:00

Youtube.com/futsaloborniki

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież