FC Kartuzy rywalem KS Futsal Oborniki w HPP (film)

Oborniccy futsaliści zagrają z FC Kartuzy w Halowym Pucharze Polski.

KS Futsal Oborniki zakończył pierwszą rundę rozgrywek ligowych sezonu 2018/2019. Po świetnym początku drużyna z Obornik zaczęła tracić punkty. Kontuzje w zespole okazały się bardzo destabilizujące formę zespołu. Ostatecznie z 17 punktami KS Futsal zakonczył rundę na miejscu 4.

Oborniczanie trenują cały czas. Już teraz muszą myśleć o kolejnym meczu. 6 stycznia, a więc w Święto Trzech Króli, rozgrywany będzie Futsalowy Puchar Polski. Nie miała w losowaniu szczęścia drużyna KS Futsal. Zagra bowiem na wyjeździe z zepsołem FC Kartuzy.

Przypominamy ostatni mecz ligowy z 9 grudnia. Emocje byly do ostatniej sekundy.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież