KS Futsal Oborniki - Team Lębork (film)

KS Futsal Oborniki przegrał z LSSS Team Lębork w kolejnym meczu ligowym.

Sobotnie spotkanie w Hali OCS miało niezwykły przebieg. Gospodarze po pięknej akcji i strzale Bartka Banasika objęli prowadzenie już w pierwszej minucie. Team Lębork doprowadził jednak szybko do wyrównania. Wicherki próbowały ponownie wyjść na prowadzenie, ale tego dnia nie udało im się już ani razu pokonać bramkarza rywali. Goście za to wykazali się, szczególnie w drugiej części, niezwykle wysoką skutecznością. Krótka ławka oborniczan, wynikająca głównie z kontuzji, staje cię coraz bardziej dotkliwa.

Poniżej prezentujemy najciekawsze akcje z sobotniego spotkania. O kolejne punkty KS Futsal powalczy w najbliższy weekend w Łodzi.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież