Emocjonujący mecz KS Futsal Oborniki z Heliosem (film)

KS Futsal Oborniki pokonał po emocjonującej końcówce spotkanie DTS Helios Białystok 4:2.

Sobotnie spotkanie w Obornikach rozpoczęło się od objęcia szybkiego prowadzenia przez gospodarzy. Jeszcze przed upływem 40 sekundy Tomasz Wicberger zaskoczył bramkarza Heliosa. Kolejne minuty gry nie przyniosły drugiej bramki dla gospodarzy. Zrobili to goście w 10 minucie doprowadzając do remisu. Do końca tej części meczu na tablicy wyników nic się nie zmieniło.

Po przerwie błąd defensywy Heliosa wykorzystał Jakub Krzyżanowski. Emocje sięgnęły zenitu, gdy goście wycofali bramkarza. Oktawian Solecki wykorzystał ten fakt i podwyższył rezultat do 3:1. Chwilę później adrenalina kibiców poszybowała w górę. Goście bowiem strzelili kontaktową bramkę. Na szczęście dla gospodarzy kropkę nad „i” postawił Mikołaj Orczykowski i zapewnił piątą wygraną Wicherkom w tym sezonie.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież