Emocjonujący mecz KS Futsal Oborniki z Heliosem (film)

| Łukasz | Futsal

KS Futsal Oborniki pokonał po emocjonującej końcówce spotkanie DTS Helios Białystok 4:2.

Sobotnie spotkanie w Obornikach rozpoczęło się od objęcia szybkiego prowadzenia przez gospodarzy. Jeszcze przed upływem 40 sekundy Tomasz Wicberger zaskoczył bramkarza Heliosa. Kolejne minuty gry nie przyniosły drugiej bramki dla gospodarzy. Zrobili to goście w 10 minucie doprowadzając do remisu. Do końca tej części meczu na tablicy wyników nic się nie zmieniło.

Po przerwie błąd defensywy Heliosa wykorzystał Jakub Krzyżanowski. Emocje sięgnęły zenitu, gdy goście wycofali bramkarza. Oktawian Solecki wykorzystał ten fakt i podwyższył rezultat do 3:1. Chwilę później adrenalina kibiców poszybowała w górę. Goście bowiem strzelili kontaktową bramkę. Na szczęście dla gospodarzy kropkę nad „i” postawił Mikołaj Orczykowski i zapewnił piątą wygraną Wicherkom w tym sezonie.

Przegrana KS Futsal Oborniki

Nie udało się przywieźć obornickim futsalistom punktów z pobliskiego Moraska.

KS Futsal Oborniki nie zagra w 1. Polskiej Lidze Futsalu

Oborniki nie będą reprezentowane przez KS Futsal Oborniki w rozgrywkach 1. Polskiej Ligi Futsalu.

KS Futsal Oborniki z remisem. Bohaterem Szepczyński

Klub Sportowy Futsal Oborniki zremisował w przedostatnim meczu sezonu z zespołem ze Zgierza 5:5.

Wielkanocne zmagania futsalistów

W świąteczny weekend kolejne spotkanie ligowe zagrają oborniccy futsaliści.

Konstancja Ostrowska i Gabriela Przybył zagrają na Mistrzostwach Polski w Futsalu

Gabriela Przybył i Konstancja Ostrowska zagrają na Mistrzostwach Polski w Futsalu U16.

KS Futsal z Michałem Mielniczkiem jedzie na mecz pucharowy do Gdańska (film)

Michał Mielniczek będzie bronił bramki KS Futsal Oborniki w meczu pucharowym w Gdańsku.

Powiedzieli po meczu KS Futsal Oborniki - UKS Orlik Mosina (wywiady)

Klub Sportowy Oborniki pokonał UKS Orlik Mosina i zdobył cenne 3 punkty.