Kolejny horror w końcówce meczu KS Futsal! (film)

KS Futsal Oborniki pokonał Vamos Gdańsk 4:3 (1:2) w sobotnim meczu piątej kolejki 1. Polskiej Ligi Futsalu.

Faworytem sobotniego spotkania byli gospodarze. Lider 1. Polskiej Ligi Futsalu kolejny raz pokazał, że jednak nie potrafi grać ze słabszymi drużynami. Goście, zespół Concordii Elbląg grający na licencji Vamosu Gdańsk, przyjechali z nadzieją na dobry wynik. Trenowani przez doskonale znanego Andrzeja Biangę pokazali lwi pazur. Błędy w obronie oraz nieskuteczność w ataku spowodowały, że po kilkunastu mintach Futsal przegrywał z ostatnim zespołem 0:2! Na szczęście jeszcze przed przerwą Jacek Sander zniwelował straty do jednej bramki.

Po zmianie stron obornicki zespół ruszył do ataku. Przyniosło to efekt w postaci bramek Soleckiego i Orczykowskiego. Nonszalancja gospodarzy w obornie trwała do końca. 2 minuty przed końcem spotkania Concordia wyrównała na 3:3. KS Futsal w obecnym sezonie jednak nie rezygnuje nawet w najcięższych chwilach. Pół minuty po pięknej akcji skrzydłem wolejem zakończył akcję Robert Korasiak.

KS Futsal utrzymał pozycję lidera. W kolejnym meczu zagra w Warszawie z akademikami. Mecze KS Futsal można zobaczyć na naszym kanale - youtube.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież