fbpx

Kolejny horror w końcówce meczu KS Futsal! (film)

KS Futsal Oborniki pokonał Vamos Gdańsk 4:3 (1:2) w sobotnim meczu piątej kolejki 1. Polskiej Ligi Futsalu.

Faworytem sobotniego spotkania byli gospodarze. Lider 1. Polskiej Ligi Futsalu kolejny raz pokazał, że jednak nie potrafi grać ze słabszymi drużynami. Goście, zespół Concordii Elbląg grający na licencji Vamosu Gdańsk, przyjechali z nadzieją na dobry wynik. Trenowani przez doskonale znanego Andrzeja Biangę pokazali lwi pazur. Błędy w obronie oraz nieskuteczność w ataku spowodowały, że po kilkunastu mintach Futsal przegrywał z ostatnim zespołem 0:2! Na szczęście jeszcze przed przerwą Jacek Sander zniwelował straty do jednej bramki.

Po zmianie stron obornicki zespół ruszył do ataku. Przyniosło to efekt w postaci bramek Soleckiego i Orczykowskiego. Nonszalancja gospodarzy w obornie trwała do końca. 2 minuty przed końcem spotkania Concordia wyrównała na 3:3. KS Futsal w obecnym sezonie jednak nie rezygnuje nawet w najcięższych chwilach. Pół minuty po pięknej akcji skrzydłem wolejem zakończył akcję Robert Korasiak.

KS Futsal utrzymał pozycję lidera. W kolejnym meczu zagra w Warszawie z akademikami. Mecze KS Futsal można zobaczyć na naszym kanale - youtube.