Co z nowym sezonem HLPN? (film)

Organizatorzy Halowej Ligi Piłki Nożnej w Obornikach myślą o kolejnym sezonie.

 

W czerwcu na podium znalazły się drużyny: Askon, Remo-Dach i Mini-Maxx. Najlepszym strzelcem rozgrywek został Jakub Budyła z Askonu. Wszyscy myślą już jednak o kolejnym sezonie. Ma to być XV edycja.

W tej chwili istotne jest, aby chęć udziału w kolejnej edycji zgłosiło jak najwięcej zespołów. Taki apel wystosowano na profilu społecznościowym rozgrywek:

Prośba zarówno do drużyn, które już uczestniczyły w lidze, jak i potencjalnych nowych drużyn: prosimy o wiadomość, albo w komentarzu do tego posta, albo w wiadomości prywatnej, ile drużyn jest gotowych do wzięcia udziału nowym sezonie. Pomoże nam to w ewentualnych rozmowach z organizatorem rozgrywek.

Przyłączamy się do prośby i zachęcamy do odwiedzenia profilu rozgrywek - OCS Halowa Liga Piłki Nożnej.

 

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież