Futsaliści zagrają na turnieju Futsal Cup Piła

KS Futsal Oborniki weźmie udział  w weekend w silnie obsadzonym turnieju.

1 września obornicki zespół wybiera się do Piły. Tm weźmie udział w turnieju futsalowym, gdzie zagrają także drużyny z Ekstraklasy. Futsaliści cięzko trenuja od początku sierpnia. Pisza o tym na swojej stronie:

Ciężko trenujemy i zapowiadamy kolejny element okresu przygotowawczego. 1 września jedziemy do Piły, gdzie weźmiemy udział w mocno obsadzonym turnieju o Puchar Prezydenta Piły. Poza gospodarzami na parkiecie zobaczymy drużyny z Futsal Ekstraklasa Sp. z o.o. - Red Dragons Pniewy, Red Devils Futsal Club Chojnice i byłą drużynę naszego nowego szkoleniowca - POGOŃ 04 Szczecin Futsal Team. Grono uczestników uzupełnią drużyny z 1 Polska Liga Futsalu.

Będzie to dla nas doskonała okazja na rozegranie sparingów z mocniejszymi rywalami i sprawdzenie elementów nad którymi pracujemy podczas treningów.

Już dziś zapraszamy na spotkania 1. Polskiej Ligi Futsalu, które będa rozgrywane w hali przy ul. Obrzyckiej 88 w Obornikach.

futsal cup piła

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież