KS Futsal Oborniki z licencją na grę w 1. PLF

Klub Sportowy Futsal Oborniki otrzymał licencję na grę w 1. Polskiej Lidze Futsalu w sezonie 2018/2019.

Od pierwszych dni sierpnia przygotowania do nowego sezonu rozpoczęły popularne "Wicherki". Pierwszy sparing rozegrają w sobotę 11 sierpnia o godz. 14:00. Rywalem będzie Hertha Berlin. Z przyczyn rodzinnych mniej angażował będzie się w drużynę trener Bartosz Łeszyk. Więcej obowiązków spoczywąło będzie na barkach Mikołaja Wicbergera oraz Jacka Sandera

6 sierpnia Komisja ds. Licencji wydała pozytywną decyzję i zespół obornikich futsalistów zagra na zapleczu Ekstraklasy. Na tym poziomie rozgrywek oborniczanie będą rywalizować po raz czwarty.

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież