KS Futsal Oborniki podsumował sezon 2017/2018

ks futsal oborniki podsumowal sezonW dniu 12 maja 2018 r. KS Futsal Oborniki zakończył oficjalnie sezon 2017/2018.

Obornicki zespół rozgrywki zakończył na 9 miejscu i zapewnił sobie udział w 1. Lidze Futsalu w kolejnym sezonie. Miniony sezon to dla Wicherków już trzeci sezon gry w pierwszej lidze. Całe minione rozgrywki dostarczały wiele emocji, a o wyniki poszczególnych spotkań walczono do ostatnich sekund. Najlepszym strzelcem w zespole został Mikołaj Wicberger z 12 bramkami, tuż za nim na drugim miejscu znalazł się Jacek Sander, a trzecie miejsce podium należy do Mikołaja Orczykowskiego.

Sukcesy obornickiej drużyny są możliwe dzięki ogromnemu zaangażowaniu prezesa klubu Leszka Wicherka, który swoje wsparcie znajduje w najbliższej rodzinie. Postępy w grze Wicherków nie byłyby możliwe, gdyby nie trener zespołu Bartosz Łeszyk-były reprezentant Polski.

Zarząd Klubu podziękował za wsparcie firmom, instytucjom i ludziom dobrej woli, którzy wspomagali zespół przez cały ten sezon. W podsumowaniu rozgrywek wzięli udział m.in. Burmistrz Obornik Tomasz Szrama, radni Ariel Mańczak i Waldemar Cyranek.

Do zobaczenia we wrześniu!

 

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież