KS Futsal Oborniki przegrał z Politechniką Gdańsk (film)

futsal oborniki politechnika gdansk

KS Futsal Oborniki przegrał niespodziewanie z Politechniką Gdańsk 0:1.

1. Polska Liga Futsalu kolejny raz pokazała swoje oblicze. Zaplecze Ekstraklasy jest niezwykle wyrównane. Nikt nie jest pewny zwycięstw, a przypisywania sobie punktów przed meczem bywa boleśnie weryfikowane.

Przykład w/w reguł mieliśmy w niedzielę w Hali OCS w Obornikach. Przy ul. Obrzyckiej 88 zmierzyli się gospodarze z Politechniką Gdańską. W meczu zabrakło tego, czym mogli pochwalić się oborniccy futsaliści przed tygodniem. Brakowało w meczu z gdańszczanami zarówno skuteczności, jak i też szybkości z rozgrywaniu piłki. Przy mocno zdeterminowanej drużynie Politechniki okazało się to zabójcze dla gospodarzy.

W meczu padła tylko jedna bramka, co w meczu Futsalu jest niezwykłą rzadkością. Pomimo prób przebicia się rpzez skomasowaną obronę Politechniki nie udało się zdobyć choćby jednej bramki. Tym sposobem komplet punktów pojechał do Trójmiasta.

Zapraszamy do obejrzenia skrótu spotkania Futsal Oborniki – Politechnika Gdańska.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież