Skrót meczu KS Futsal Oborniki - AZS UW Warszawa 8:4 (5:3)

skrot meczu futsal oborniki azs uw warszawa

KS Futsal Oborniki pokonał 4 marca AZS UW Warszawa 8:4(5:3).

Spotkanie dało gospodarzom upragnione 3 punkty. Oborniczanie walczyli od pierwszej sekundy spotkania po ostatni gwizdek sędziego. Choć szczególnie w drugiej części spotkania nie brakowało silnego naporu gości to świetna postawa drużyny w defensywie z Danielem Szepczyńskim w bramce przyniosła wygraną.

W meczu nie brakowało wielu emocjonujących chwil. Warto je zobaczyć w przygotowanym przez nas skrócie.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież