Askon nadal prowadzi w HLPN

halowa liga ocs askon nadal prowadzi w hlpn

Ziomki Bogdanowo pokonały 3:2 Lodziarnię Kalinowa w najciekawszym meczu Halowej Ligi Piłki Nożnej.

W niedzielę 24 lutego grały ze sobą m.in. Lodziarnia i Ziomki. Po przegranej przed tygodniem z Gorzką zespół z Bogdanowa chciał się zrewanżować. Ewentualna przegrana mogłaby oznaczać zwiększenie przewagi nad nimi drużyny Askonu. Ziomki jednak wygrały 3:2 i nadal mają tylko jeden punkt straty do lidera. Askon bowiem pewnie wygrał z Centrum Ogrodniczym, bo aż 13:2.

Poniżej komplet wyników 8 serii spotkań.

10:00 Askon - Centrum Ogrodnicze 13:2
10:35 Automyjnia Błysk - Minimaxx Sofa 0:4
11:10 Gorzka MST - Browary Trójka (przeł.)
11:45 Lodziarnia Kalinowa - Ziomki 2:3
12:20 OKS Uran - Remo-Dach 2:2

 

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież