Wygrana KS Futsal z Team Lębork (skrót)

wygrana ks futsal oborniki z team lebork

KS Futsal Oborniki pokonał 2:1 (2:0) drużynę Team Lębork.

Gospodarze przystąpili do meczu podbudowani wygranymi z Unisław Team (1. PLF) oraz z Automobile Konin (HPP). Oborniczanie liczyli bardzo na wygraną, ale goście mieli podobny cel w tym meczu.

Pierwsza odsłona meczu to kontrola gry przez gospodarzy. Efektem tego były 2 bramki. Najpierw w 6 minucie Mikołaj Orczykowski wykorzystał fatalny błąd obrońcy rywali, a 3 minuty później skutecznym strzałem popisał się Jacek Sander. Obie akcje były efektem mądrej gry oborniczan, którzy utrudniali rozgrywanie piłki rywalom i przechwytywali futbolówkę.

Po przerwie przez długi czas oborniczanie skutecznie odpierali ataki zespołu Team. Duże zaangażowanie w grę na całym boisku kosztowało ich jednak utratę sił. Goście coraz groźniej atakowali, ale na posterunku był Marek Gonda, bądź skutecznie blokowali strzały przeciwników jego koledzy.

Goście w ostatnich minutach meczu zdecydowali się na grę bez bramkarza. Przyniosło to efekt w 39 minucie spotkania. Oborniczanie nie wpadli w panikę i konsekwentnie kontynuowali założenia narzucone przez trenera Bartosza Łeszyka. To przyniosło zamierzony efekt i KS Futsal mógł w końcu cieszyć się ze zwycięstwa przy ul. Obrzyckiej 88.

Zapraszamy do obejrzenia skrótu z tego spotkania.

 

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież