KS Futsal w ćwierćfinale Mistrzostw Polski!

ks futsal oborniki w cwiercfinale Mistrzostw Polski

Młodzieżowcy KS Futsal Oborniki awansowali do 8 najlepszych drużyn w Polsce w kategorii U14!

W Ustce trwają Młodzieżowe Mistrzostwa Polski U14 w Futsalu. Od sobotniego rana trwała rywalizacja 12 drużyn podzielonych na 3 grupy. Oborniczanie rywalizowali w grupie 1. Najpierw spotkali się z krakowskim Sobkiem. Zespół z grodu Kraka wygrał ten mecz 4:0. Krakowianie następnie zmierzyli się z Juniorem Hurtap Łęczyca. Tutaj także byli lepsi i pokonali przeciwnika 4:1.

Zdobyta przez Juniora bramka postawiła oborniczan w trudnej sytuacji. Po prostu byli zmuszeni do wygrania za wszelką cenę meczu z drużyną z Łęczycy. To ku radości kibiców udało się. Zwycięską bramkę na wagę awansu do 1/4 finału Mistrzostw Polski zdobył Maks Kaźmierczak.

W niedzielę o 08:50 oborniczanie o awans do 1/2 MP zagrają z Rekordem Bielsko-Biała.

Przypominamy, że zespół U14 został stworzony z połączenia 2 drużyn. Grają w niej zawodnicy KS Futsal i MKS Sparta. Dzięki porozumieniu prezesów Leszka Wicherka i Zbigniewa Gajewskiego młodzieżowcy trenowani są zarówno przez Mikołaja Wicbergera, ale także Dawida Orczykowskiego.

 

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież