KS Futsal Oborniki gospodarzem eliminacyjnego turnieju MMP U-14

futsal oborniki gospodarzem turnieju elominacyjnego

KS Futsal Oborniki będzie gospodarzem eliminacyjnego turnieju II Fazy Młodzieżowych Mistrzostw Polski U-14.

Wybór gospodarzy turniejów eliminacyjnych II Fazy MMP U-14 dokonano 11.12.2017r. W grupie A organizatorem turnieju będzie właśnie KS Futsal Oborniki, a w grupie B MKS Trzebinia.

Grupa A:

1. Futsal Oborniki - gospodarz

2. Futsal Leszno.

3. Włókniarz Gwiazda Toruń.

4. Morze Stegna.

Grupa B:

1. MKS Trzebinia - gospodarz

2. GKS Futsal Nowiny.

3. Sobek Kraków.

4. Gwiazda Ruda Śląska.

Z każdej grupy awans do turnieju finałowego uzyska najlepsza drużyna. Zawody w Obornikach odbędą się 7 stycznia w Hali OCS przy ul. Obrzyckiej 88.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież