KS Futsal zagra z Górnikiem Polkowice

| eoborniki.pl, Ks Futsal Oborniki | Futsal

Klub Sportowy Futsal Oborniki zagra 22 sierpnia kolejny mecz towarzyski.

Od 2 tygodni obornicki KS przygotowuje się do nowego sezonu. Oprócz ćwiczeń na hali futsaliści rozegrali jeden sparing. W Mosinie rywalem był tamtejszym Orlikiem. Drużyna ta będzie rywalem obornickiego zespołu w obecnym sezonie w 1. Polskiej Lidze Futsalu. Spotkanie zostało zagrane w systemie 3x25 minut. W pierwszej odsłonie padł remis 1:1. W kolejnej padła jedna tylko bramka dla Orlika, a w trzeciej lepsi byli goście wygrywając 2:1.

Do zremisowanego 3:3 spotkania odniósł się trener Mikołaj Wicberger:

Udało Nam się rozegrać mecz kontrolny po 5-miesięcznej przerwie, z czego bardzo się cieszymy. W tym meczu nie wynik miał znaczenie, chcieliśmy poczuć rywalizację z mocny przeciwnikiem i sprawdzić na jakim etapie techniczno-taktycznym jest zespół po tak długiej przerwie. Tak jak się spodziewaliśmy są niedociągnięcia i czeka Nas teraz dużo ciężkiej pracy, aby wrócić na właściwe tory. Bardzo dziękujemy drużynie z Mosiny za możliwość rozegrania meczu i życzymy powodzenia.

Kolejnym rywalem w okresie przygotowań będzie KS Górnik Polkowice. Drużyna z Dolnego Śląska przyjedzie do Obornik 22 sierpnia.

Zapraszamy do śledzenia przygotowań zespołu do sezonu na stronie KS Futsal Oborniki.

Przegrana KS Futsal Oborniki

Nie udało się przywieźć obornickim futsalistom punktów z pobliskiego Moraska.

KS Futsal Oborniki nie zagra w 1. Polskiej Lidze Futsalu

Oborniki nie będą reprezentowane przez KS Futsal Oborniki w rozgrywkach 1. Polskiej Ligi Futsalu.

KS Futsal Oborniki z remisem. Bohaterem Szepczyński

Klub Sportowy Futsal Oborniki zremisował w przedostatnim meczu sezonu z zespołem ze Zgierza 5:5.

Wielkanocne zmagania futsalistów

W świąteczny weekend kolejne spotkanie ligowe zagrają oborniccy futsaliści.

Konstancja Ostrowska i Gabriela Przybył zagrają na Mistrzostwach Polski w Futsalu

Gabriela Przybył i Konstancja Ostrowska zagrają na Mistrzostwach Polski w Futsalu U16.

KS Futsal z Michałem Mielniczkiem jedzie na mecz pucharowy do Gdańska (film)

Michał Mielniczek będzie bronił bramki KS Futsal Oborniki w meczu pucharowym w Gdańsku.

Powiedzieli po meczu KS Futsal Oborniki - UKS Orlik Mosina (wywiady)

Klub Sportowy Oborniki pokonał UKS Orlik Mosina i zdobył cenne 3 punkty.