fbpx

KS Futsal zagra z Górnikiem Polkowice

Klub Sportowy Futsal Oborniki zagra 22 sierpnia kolejny mecz towarzyski.

Od 2 tygodni obornicki KS przygotowuje się do nowego sezonu. Oprócz ćwiczeń na hali futsaliści rozegrali jeden sparing. W Mosinie rywalem był tamtejszym Orlikiem. Drużyna ta będzie rywalem obornickiego zespołu w obecnym sezonie w 1. Polskiej Lidze Futsalu. Spotkanie zostało zagrane w systemie 3x25 minut. W pierwszej odsłonie padł remis 1:1. W kolejnej padła jedna tylko bramka dla Orlika, a w trzeciej lepsi byli goście wygrywając 2:1.

Do zremisowanego 3:3 spotkania odniósł się trener Mikołaj Wicberger: 

Udało Nam się rozegrać mecz kontrolny po 5-miesięcznej przerwie, z czego bardzo się cieszymy. W tym meczu nie wynik miał znaczenie, chcieliśmy poczuć rywalizację z mocny przeciwnikiem i sprawdzić na jakim etapie techniczno-taktycznym jest zespół po tak długiej przerwie. Tak jak się spodziewaliśmy są niedociągnięcia i czeka Nas teraz dużo ciężkiej pracy, aby wrócić na właściwe tory. Bardzo dziękujemy drużynie z Mosiny za możliwość rozegrania meczu i życzymy powodzenia.

Kolejnym rywalem w okresie przygotowań będzie KS Górnik Polkowice. Drużyna z Dolnego Śląska przyjedzie do Obornik 22 sierpnia. 

Zapraszamy do śledzenia przygotowań zespołu do sezonu na stronie KS Futsal Oborniki.