KS Futsal Oborniki rozgrywa sparingi

KS Futsal Oborniki rozegra w czwartek kolejny sparing.

Wycofanie się z rogrywek Pogoni 04 Szczecin oraz przerwa w rogrywkach na rundę pucharową spowodowało, że KS Futsal Oborniki ma między kolejnymi meczami ligowymi aż 2 wolne weekendy. W miniony weekend w hali przy ul. Obrzyckiej 88 KS Futsal podejmował zespól KS Futsal Leszno. Goście wygrali to spotkanie 2:4. Trener Mikołaj Wicberger tak ocenił ten mecz:

Pierwsza połowa meczu z Lesznem do zapomnienia, mieliśmy problemy praktycznie w każdym aspekcie gry zaczynając od rozegrania piłki kończąc na finalizacji. Bardzo dużo niedokładności, mała ruchliwość naszego zespołu i bardzo szybkie tempo gry przeciwnika w pełni zasłużenie pozwoliło na wynik 0-4 do przerwy. Krótka rozmowa w przerwie, która zaowocowała dużo lepsza gra naszych chłopaków, stworzyliśmy kilka świetnych okazji do zdobywa bramki z których 2 udało się wykorzystać. Nasza gra była płynna, zaczęliśmy grać dużo szybciej co fragmentami sprawiało dużo kłopotu drużynie z Leszna. Sparingi z takimi zespołami maja nam pokazać nasze mankamenty i tak właśnie było w pierwszej połowie tego spotkania z której musimy wyciągnąć wnioski. Bardzo fajna lekcja dla Nas.

Po kontuzji coraz pewniej prezentuje się w bramce Daniel Szepczyński. "Tociu" zagrał w drugiej połowie:

Pierwsza połowa zaspana, brak zaangażowania, strach przed przeciwnikiem i brak asekuracji przy 3 bramkach - tak w skrócie podsumowałbym tę część gry. Druga połowa była zupełnie inna i z 4:0 do przerwy wyszlismy na 4:2. W drugiej polowce zagralismy na miarę naszych możliwosci.

Przed KS kolejny wymagający rywal. W czwartek obornicki zespół zagra z Red Dragons. Początek meczu o 20:30.

 

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież