KS Futsal Oborniki vs Zawisza Rzgów (foto)

Klub Sportowy Futsal Oborniki pokonał Zawiszę Rzgów 4:2 (2:1) w kolejnym spotkaniu 1. Polskiej Ligi Futsalu.

To było bardzo emocjonujące spotkanie. Gospodarze z ogromnym trudem zdobywali bramki, a goście za sprawą błędów oborniczan łatwo doprowadzali do wyrównania. Nie odpowiedzieli jednak na trzecią bramkę. Wygraną KS Futsal przypieczętował w ostatniej minucie Mariusz Sawicki.

KS Futsal Oborniki vs. Zawisza Rzgów 4:2(2:1)

Bramki dla KS: Jacek Sander (1:0), samobójcza (2:1), Mariusz Sawicki (3:2, 4:2)

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież