Pucharowa przegrana KS Futsal

Klub Sportowy Futsal Oborniki przegrał pucharowe spotkanie z KS Gniezno.

Już 5 stycznia KS Futsal Oborniki powrócił do rywalizacji sportowej. W niedzielne popołudnie w hali przy ul. Obrzyckiej 88 KS Futsal podejmował drużynę z Gniezna. Spotkanie odbywało się w ramach zmagań Halowego Pucharu Polski.

Spotkanie zakończyło się zwycięstwem gości. KS Gniezno wyszło na prowadzenie dwubramkowe jeszcze w pierwszej części. Za sprawą Mikołaja Orczykowskiego gospodarze odrobili jednego gola. Po zmianie stron trwał szturm na bramkę gości z Gniezna. Pomimo wielu oddanych strzałów nie udało się doprowadzić Futsalowi do remisu.

W bramce KS Futsal Oborniki zagrali Wojciech Pers i Daniel Szepczyński. Dla tego drugiego był to pierwszy oficjalny mecz po kontuzji.

W sobotę 11 stycznia podopieczni Mikołaja Wicbergera wracają do ligowych zmagań. W hali przy ul. Obrzyckiej zagrają z KS Credo Futsal Piła. Początek meczu o 19:00.

KS Futsal Oborniki - KS Gniezno 1:2 (1:2)

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież