Bartek Banasik zagra ponownie w KS Futsal Oborniki

W barwach Klubu Sportowego Futsal Oborniki zobaczymy ponownie Bartka Banasika.

Popularny "Banan" był ważnym ogniwem w drużynie Futsalu w poprzednim sezonie. Nie dziwi, że został dostrzeżony przez działaczy RED Dragons Pniewy. Drużyna ekstraklasowa wypożyczyła na rundę jesienną Banasika. Smoki walczyć będą o utrzymanie w esktraklasie. Nie będzie już jednak w ich składzie Banana. Zobaczymy go bowiem w KS Futsal Oborniki, który będzie walczył o zajęcie 2 miejsca w 1. Polskiej Lidze Futsalu. To zagwarantuje walkę w barażu o najwyższy poziom rozgrywek futsalu w Polsce.

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież