Pewna wygrana Wicherków w derbach Wielkopolski (skrót)

KS Futsal Oborniki wygrał sobotnie derby z KS Gniezno.

Mecz miał zdecydowanego faworyta. Był nim oczywiście KS Futsal Oborniki. Mecze z gnieźnianami nigdy nie sa łatwe. Dodatkowym smaczkiem tych spotkań są zawodnicy, którzy przechodzą między klubami. W tym sezonie KS Futsal zasilił lider rywali - Mariusz Sawicki.

W pierwszej części padły 2 bramki. Gospodarze przez długi czas nie potrafili objąć prowadzenia. Zrobili to skutecznie w ostatnich 5 minutach, kiedy zdecydowanie przyspieszyli swoją grę. Na listę strzelców wpisał się najpierw Marcin Marcinkowski. Tuż przed przerwą debiutancką bramkę zdobył Maksym Khyzhniak. 

Po przerwie szybko drugie trafienie zaliczył Marcin Marcinkowski. Ostatniego gola kibice zobaczyli już ... po czasie. Tuż przed ostatnią syreną strzał oddał Michał Mielniczek. Sędziowie bramkę zaliczyli. 

Skrót z meczu jest do obejrzenia na kanale youtube.com/eoborniki.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież