KS Futsal Oborniki liderem pierwszej ligi (film)

Klub Sportowy Futsal Oborniki nadal jest liderem 1. Polskiej Ligi Futsalu.

W sobotnie popołudnie KS Futsal podejmował LZS Dragon Bojano. Zespół goście przyjechał osłabiony kilkoma zawodnikami. W drużynie gospodarzy także brakowało zawodników, ale szeroka ławka daje w tym roku trenerowi Mikołajowi Wicbegerowi niezwykły komfort.

Sobotni pojedynek od początku przebiegał pod dyktando KS Futsal. Szybko strzelone bramki ustawiły cały mecz. Warte odnotowania są 2 bramki Mariusza Sawickiego. Ta jedna była wyjątkowej urody. Zapraszamy do obejrzenia skrótu z tego spotkania. Przypominamy, że KS Futsal Oborniki pokonał LZS Dragon Bojano 7:2 i pozostał w fotelu lidera 1. PLF.

youtube.com/eoborniki KS Futsal Oborniki - LZS Dragon Bojano 7:2 (4:1)

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież