Pewna wygrana KS Futsal Oborniki (film)

Drugą wygraną odniosła drużyna Klubu Sportowego Futsal Oborniki w sobotnie popołudnie.

W sobotę do Obornik przyjechał beniaminek 1. Polskiej Ligi Futsalu. Victoria Sulejówek rozpoczęła rozgrywki od wygranej 11:7 z UMKS Zgierz. Oborniczanie wygrali za to derbowe spotkanie w Pile. Faworytem meczu był KS Futsal i na boisku to pokazał. Wygrana nie przyszla łatwo. Wynik 5:1 to głównie efekt skutecznej gry w końcówce spotkania. Wcześniej KS skupiał się na defensywie i starał się wykorzystywać błędy beniaminka. Tylko przy stracie bramki oborniczanie poszli na przysłowiową wymianę ciosów. Do obrony nie wrócili Antczak i Sander, a rywale zdobyli jedyną bramkę.

Zapraszmay do obejrzenia skrótu z tego spotkania z bramkami Marcina Marcinkowskiego, Jacka Sandera, Tomasza Wicbergera i Mikołaja Orczykowskiego.

youtube.com/eoborniki

 

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież