Emocjonujący sparing futsalistów z RED Dragons (foto)

Klub Sportowy Futsal Oborniki rozegrał pierwszy sparing przed sezonem 2019/2020.

O sezonie 2018/2019 oborniccy futsaliści już zapomnieli. Od połowy lipca zaczęli treningi biegowe, a przed tygodniem powrócili do hali. Wtorkowe treningi siłowe są przeplatane czwartkowymi gierkami. 14 sierpnia zespół prezesa Leszka Wicherka rozegrał pierwsze spotkanie towarzyskie. Wybór padł na RED Dragons Pniewy, dokąd przeniósł się Bartosz Banasik. Emocjonujące spotkanie zakończyło się wygraną gości 2:3. Dla obu zespołów była to szansa przede wszystkim na sprawdzenie nowych zawodników.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież