KS Futsal Oborniki zagra z Pniewami

Klub Sportowy Futsal Oborniki zagra pierwszy sparing z Red Dragons Pniewy.

Od zakończenia sezonu 2018/2019 minęło już kilka tygodni. Do rozgrywek w nowym sezonie przygotowują się lub za moment zaczną, piłkarze nożni. Czas na to jeszcze mają futsaliści. Jednak i oni mają już wyznaczone terminy powrotu do treningów. Pierwsze spotkanie przed sezonem 2019/2020 oborniccy futsaliści mają wyznaczone na 6 sierpnia. Znany jest już też pierwszy rywal. 14 sierpnia o godz. 20:00 oborniczanie w hali przy ul. Obrzyckiej 88 zagrają z Red Dagons Pniewy.

Zapraszamy do śledzenia na bieżąco wieści z KS Futsal Oborniki na portalu eoborniki.pl. Wkrótce też pojawią się też informacji o historii klubu.

 

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież