Skip to main content

Ruszyły wiosenne nabory – rekordowe zainteresowanie Akademią Piłkarską Reissa trwa!

7313 zawodników, 308 trenerów, 244 asystentów, 89 koordynatorów i ponad 100 lokalizacji. Aż trudno uwierzyć, że liczby te obrazują jedną z największych szkółek piłkarskich, działających na terenie 4 województw – Akademię Piłkarską Reissa. Przyjdź na darmowy trening zapoznawczy i spróbuj swoich sił. Trenerzy zapraszają do treningów wszystkich pasjonatów piłki nożnej już od 4. roku życia.

Jesteśmy w Twoim mieście

Akademia Piłkarska Reissa to klub działający w ponad 100 lokalizacjach usytuowanych w województwach: wielkopolskim, kujawsko-pomorskim, lubuskim i zachodnio-pomorskim. Główną ideą szkolenia w Akademii jest zapewnienie każdemu z zawodników poczucia spełnienia i możliwości czerpania jak największej radości z samej gry.

- Naszym zadaniem na etapie piłkarskiego rozwoju dzieci jest nie tylko doskonalenie techniki, lecz również kształtowanie charakteru i pozytywnego podejścia do życia i piłki nożnej. Prawdziwą radość z futbolu najlepiej można odczuć wspólnie, dlatego też duży nacisk kładziemy także na integracje i zespołowość - wspomina wicedyrektor ds. sportu, Bartosz Kujawa.

Ruszają wiosenne nabory!

Wraz z pierwszymi promieniami słońca Akademia Piłkarska Reissa ogłasza wiosenne nabory w kategoriach wiekowych:

  • 4-6 lat: SKRZAT,
  • 7-9 lat: ŻAK,
  • 10-11 lat: ORLIK,
  • 12-13 lat: MŁODZIK,
  • 14-15 lat: TRAMPKARZ,
  • 16-17 lat: JUNIOR MŁODSZY.

Wiosenne nabory to idealny moment, aby rozpocząć przygodę w klubie i poznać nowych przyjaciół z boiska. Duża grupa nowych zawodników szybciej adaptuje się w gronie nieznanych sobie kolegów i koleżanek. Tegoroczne nabory wyróżniają się nie tylko rekordową liczbą zainteresowania, ale i możliwością spróbowania swoich sił podczas 2 darmowych treningów. Tylko do końca marca rejestrując się na stronie www.akademiareissa.pl otrzymasz możliwość udziału w 2 darmowych treningach zapoznawczych na start.

Rozwiń pasję bez barier

Akademia daje szansę na rozwój każdego dziecka. Bez względu na umiejętności, poziom zaawansowania i miejsce zamieszkania – każdy podopieczny klubu, znajdzie coś dla siebie. Jak wspomina Patron i założyciel Akademii – Piotr Reiss, bez względu na to, czy dziecko trenuje w Plewiskach czy Zbąszyniu, jest objęte tą samą metodologią pracy i analizą. Zadaniem całej kadry trenerskiej na tym etapie piłkarskiego rozwoju jest nauka przez zabawę i odłożenie stresogennej rywalizacji na przyszłe lata.

- Rozwijamy pasję tysięcy zawodników, stawiając kres jakimkolwiek barierom. Chcemy funkcjonować w świadomości społeczeństwa poprzez współpracę z zagranicznymi klubami piłkarskimi, wprowadzenie spójnej, opartej na zachodnich wzorcach metodologii szkolenia, organizowanie własnego systemu rozgrywek ligowych – Wielkopolsko-Lubuskich Lig Piłkarskich, a także turniejów mikołajkowych Reiss Cup czy imprez sportowych, takich jak m. in. międzynarodowy turniej FootballPro Cup Masters i konferencji dla trenerów, FootballPro Coachingpodkreśla król strzelców polskiej Ekstraklasy 2006/2007.

APR wiosna 2018 ogólny

Sztab szkoleniowy

System szkolenia Akademii Piłkarskiej Reissa może być realizowany wyłącznie przy udziale wykwalifikowanej kadry, która składa się z ponad 308 trenerów oraz 244 asystentów. Sztab szkółki piłkarskiej posiada doświadczenie oraz wiedzę w zakresie pracy z młodymi piłkarzami, która poparta jest licznymi szkoleniami, kursami oraz stażami trenerskimi odbytymi nie tylko na terenie naszego kraju, ale także w najlepszych europejskich klubach. W Akademii wszystkie grupy wiekowe mają przydzielonego trenera oraz asystenta, którzy wspólnie prowadzą zajęcia i dbają o rozwój każdego zawodnika. Dzięki wymianie wiedzy pomiędzy szkoleniowcami, klub może rozwijać swój własny model szkolenia, dostosowując zagraniczne metody kształcenia do warunków treningowych i polskiego klimatu.

- Od zawsze marzyłem, aby szkolić najmłodszych, dlatego w Akademii już od 4. roku życia edukujemy dzieci poprzez sport. Z perspektywy czasu, nieskromnie mogę powiedzieć, że wraz z całym sztabem trenerów i asystentów, na co dzień angażujących się w treningi, tworzymy w Polsce podwaliny systemu szkolenia najmłodszych adeptów. Chcemy zarażać pasją do futbolu jak najwcześniej poprzez zabawę, dobrą opiekę, modelowy system szkolenia i miłą atmosferę na treningach – mówi Patron Akademii, Piotr Reiss.

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Wychowankowie Akademii z dnia na dzień stają się coraz lepszymi i bardziej świadomymi zawodnikami. Młodzi adepci, których praca przynosi oczekiwane postępy, trafiają do struktur reprezentacyjnych. Sumienny udział w treningach, zwiększone jednostki treningowe i dodatkowe zajęcia powodują, iż coraz częściej możemy usłyszeć o ich sukcesach nie tylko na szczeblu wojewódzkim, ale i na arenie międzynarodowej. Jednak najważniejszą rolę odgrywa bezpieczeństwo i praca pod czujnym okiem trenerów.

- W związku z troską o zdrowie i kondycję fizyczną naszych zawodników, każdy podopieczny Akademii jest objęty ubezpieczeniem i opieką ze strony klubowego fizjoterapeutypodkreśla dyrektor ds. Sportu, Marek Pawłowski.

Dołącz do Akademii Piłkarskiej Reissa i przekonaj się czym jest magia piękna futbolu. Tylko do końca marca, rejestrując się na www.akademiareissa.pl możesz otrzymać 2 darmowe treningi zapoznawcze na start. Więcej informacji pod numerem tel.: 502741749

Bartosz Zaranek z bramką w meczu z Lechią Zielona Góra

Bartosz Zaranek wpisał się na listę strzelców w meczu juniorów młodszych Lecha Poznań z Lechią Zielona Góra.

Akademia Piłkarska Reissa obchodzi urodziny. Czeka moc nagród!

Akademia Piłkarska Reissa obchodzi w tym tygodniu urodziny. Przygotowano z tej okazji wiele konkursów i nagród.

W weekend wielkie emocje z udziałem Akademii Piłkarskiej Reissa z Obornik

Już w najbliższą sobotę odbędą się Wielkie Finały Wielkopolsko-Lubuskich Lig Piłkarskich, na które z niecierpliwością czekają nasi finaliści z grup B2 i C z Akademii Piłkarskiej Reissa oraz Akademii Piłkarskiej Falubaz. Sobotni turniej to zwieńczenie rozgrywek, trwających od marca i d...

Trener Sławomir Szczepski z wyróżnieniem

Sławomir Szczepski otrzymał wyróżnienie w kategorii Trener Roku. Nagrodę odebrał podczas konferencji FOOTBALLPRO COACHING 2023 organizowanej przez Akademię Piłkarską Reissa.

Oddaj głos na obornickiego trenera

Trener Sławomir Szczepski ma szansę zostać najlepszym spośród 7 Wspaniałych. Plebiscyt organizuje Akademia Piłkarska Reissa.

Akademia Piłkarska Reissa zaprasza na zimowe półkolonie

Akademia Piłarska Reissa zaprasza do udziału w zimowych półkoloniach.

Dlaczego Akademia Piłkarska Reissa?

Akademia Piłkarska Reissa w Obornikach zachęca do dołączenia w swoje szeregi. Braku humoru nie można APR zarzucić.