Golnica wygrała i ma 6 punktów (film)

Golnica Ryczywół pokonała Wartę Obrzycko 3:1(2:0) i po 2 meczach ma komplet punktów.

Do nowego sezonu ryczywolanie podchodzili ze sporymi obawami. Raz, że długo czekali na decyzję WZPN-u odnośnie awansu, to dwa zostali przeniesieni do strefy poznańskiej. Sporo nerwów kosztowało to wyczekiwanie, ale na razie w Golnicy panuje duże zadowolenie.

W niedzielę 26 sieprnia Golnica zagrała z Wartą Obrzycko. W poprzednim sezonie drużyna ta walczyła z Orkanem Objezierze. Początek meczu to przewaga gości. Na szczęście obyło się bez utraty bramki. Po przetrwaniu ataków Warty do podobnych działań przystąpiła Golnica. W 15 minucie bramkę strzelił Gracjan Olech, a kilka minut później uczynił to Zbigniew Kaczmarek. Do przerwy nic się nie zmieniło na tablicy wyników.

Krótko po przerwie Warta zdobyłą bramkę kontaktową. Brayan Grzelak zagrał w polu karnym piłkę ręką i goście pewnie wykorzystali jedenastkę. Po uspokojeniu gry gospodarze przystąpili do działań ofensywnych. Skutek przyniosła akcja z 63 minuty, gdy Marek Musielak wykorzystał rzut karny.

Do końca spotkania Golnica kontrolowała wydarzenia na boisku. Niestety na konto kilku zawodników trafiły kolejne żółte kartki. Trener Dawid Gruchot wiele tych kar tłumaczy zaangażowaniem. Co o meczu niedzielnym powiedzieli Dawid Gruchot i Marek Musielak? Zapraszamy do obejrzenia wywiadów pomeczowych oraz zapowiedzie pucharowego meczu z Orłami Kruka w Rogoźnie. 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież