Golnica Ryczywół wróciła do treningów

Zespół KS Golnica Ryczywół wrócił do treningów.

W Rosji cały czas trwają Mistrzostwa Świata w piłce nożnej. W weekend poznamy najlepszą drużynę. Tymczasem w Ryczywole 12 maja seniorzy powrócili do treningów. Na pierwszym spotkaniu było 11 zawodników. 17 lipca w Ryczywole odbędzie się już pierwszy sparing. Rywalem Golnicy będzie Huragan Młynkowo.

Cały czas zespół trenowany przez Dawida Gruchota nie wie w jakich rozgrywkach weźmie udział. W środę 11 lipca pismo do pilskiego OZPN wysłał prezes Mariusz Nowacki. Dotyczyło ono opiniowania Golnicy, jako drużyny z awansem do A-klasy, a dokładniej braku takiej informacji. W otrzymanej odpowiedzi Związek odnosi się do ustaleń przedsezonowych. Golnica miniony sezon grała jeszcze w pilskim OZPN za zgodą WZPN. Teraz został ryczywolski zespół przeniesiony do strefy poznańskiej i nie mógł byc objęty promocją. 

Zarząd WZPN-u ma przekazać komunikat o ostatecznych składach lig po weekendzie.

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież