Sobotnia seria zwycięstw obornickich zespołów (film)

sobotnia seria zwyciestw orkan objezierze klos galowoW sobotę 12 maja wszystkie zespoły piłkarskie z gminy Oborniki wywalczyły komplet punktów.

Najłatwiejsze zadanie miała obornicka Sparta. Orzeł Pniewy wycofał się z rozgrywek przed wznowieniem rozgrywek w 2018 roku. Tym sposobem spartanie otrzymali komplet punktów bez gry.

Orkan Objezierze podejmował Kłosa Gałowo. Rywal Orkanu słabo spisuje się na wyjazdach, ale mecze z liderem zawsze wywołują większa ambicję. Tak też było wczoraj. Orkan obejmował prowadzenie dwukrotnie i za każdym razem po kontratakach Kłos wyrównywał. Trzecia bramka padła w ostatnich 5 minutach gry. Tym razem już zabrakło czasu gościom na zadanie ciosu.  W samej końcówce doskonałej okazji nie wykorzystał Adrian Pilarski, a bramkę Macieja Matelskiego sędziowie nie uznali ze względu na pozycję spaloną. Bramki dla Orkanu strzelali: Maciej Matelski, Mateusz Grządzielewski, Sławomir Kucharski.

Humory kibiców poprawili piłkarze Rożnovii i LKS. Ci pierwsi byli wczoraj skuteczniejsi niż tydzień temu i zainkasowali 3 punkty w meczu w Kicinie. Bramkarza LKS pokonali: Kamil Andrzejewski 2, Mariusz Mysiak 1. Rożnovia przybliża się do upragnnionego celu.

Po przegranej z Błękitnymi Owińska zespół z Lipy sprawił kolejną niepodziankę. Tym razem jednak postawa LKS zasługuje na słowa uznania. Boisko w Żydowie zawsze pomagało gospodarzom. W sobotę 12 maja po raz pierwszy w tym sezonie było inaczej. Bramki w tym meczu strzelano tylko w drugiej części. W 65 minucie Dawid Różewski dał prowadzenie Pelikanowi. 5 minut później czerwoną kartkę otrzymał bramkarz gospodarzy a grę w przewadze w 73 minucie wykorzystał Tomasz Stokłosa. LKS zwietrzyła szansę na sprawienie niespodzianki i to się udało. W doliczonym czasie gry Szymon Szach dał zespołowi z Lipy 3 punkty.

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież