Remis Golnicy w Krzyżu Wiekopolskim

Golnica Ryczywół zremisowała 1:1 z Drawą w Krzyżu Wielkopolskim.

W sobotnie popołudnie 5 maja ryczywolska Golnica wybrała się do odległego Krzyża Wielkopolskiego. Zespół Dawida Gruchota podbudowany wysokim zwycięstwem nad Tarzanami z Wrzeszczyny liczył na komplet punktów. Niestety ta sztuka się nie udała.

Już w pierwszych minutach Golnica straciła bramkę. Kolejne minuty upływały pod naporem ryczywolan, ale przypominało to klasyczne bicie głową w mur. Wyrównać się udało 10 minut przed końcem meczu za sprawą Mariusza Fryca. Niestety więcej bramek nie udało się stzrelić. Wynik 1:1 na pewno nie satysfakcjonuje Golnicy.

Sam mecz pokazał, na jakim poziomie jest sędziowanie na tym poziomie rozgrywek. Sędzia liniowy, który nie dostrzega kilkumetrowej pozycji spalonej i wpływa na wynik spotkania daje temu najlepsze świadectwo. Szczególnie, gdy ewidentne błędy zdarzają się kilkakrotnie.

Golnicy nie pozostaje nic innego, jak walczyć dalej. Choćby dla siebie i swoich wiernych kibiców.

 

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież