Remis Golnicy w Krzyżu Wiekopolskim

| Łukasz | Piłka nożna

Golnica Ryczywół zremisowała 1:1 z Drawą w Krzyżu Wielkopolskim.

W sobotnie popołudnie 5 maja ryczywolska Golnica wybrała się do odległego Krzyża Wielkopolskiego. Zespół Dawida Gruchota podbudowany wysokim zwycięstwem nad Tarzanami z Wrzeszczyny liczył na komplet punktów. Niestety ta sztuka się nie udała.

Już w pierwszych minutach Golnica straciła bramkę. Kolejne minuty upływały pod naporem ryczywolan, ale przypominało to klasyczne bicie głową w mur. Wyrównać się udało 10 minut przed końcem meczu za sprawą Mariusza Fryca. Niestety więcej bramek nie udało się stzrelić. Wynik 1:1 na pewno nie satysfakcjonuje Golnicy.

Sam mecz pokazał, na jakim poziomie jest sędziowanie na tym poziomie rozgrywek. Sędzia liniowy, który nie dostrzega kilkumetrowej pozycji spalonej i wpływa na wynik spotkania daje temu najlepsze świadectwo. Szczególnie, gdy ewidentne błędy zdarzają się kilkakrotnie.

Golnicy nie pozostaje nic innego, jak walczyć dalej. Choćby dla siebie i swoich wiernych kibiców.

Dla kogo mistrzostwo, dla kogo puchary?

Przerwa zimowa powoli dobiega końca, a polskie kluby wybrały się na obozy przygotowawcze, aby szlifować formę przed wznowieniem rozgrywek. Po pierwszej części sezonu liderem tabeli jest Śląsk Wrocław, a za jego plecami plasują się takie ekipy jak Lech Poznań, Raków Częstochowa czy Legia Warszawa,...

Ile zarabia sędzia w ekstraklasie? Znamy widełki

Piłka nożna to jeden z popularniejszych sportów w Polsce. Wszystko dlatego, że na meczach jest doskonała atmosfera, a rozgrywki piłkarskie same w sobie są świetnym sposobem na spędzenie wolnego czasu.

Wakacje rozpoczęli piłkarze Akademii Piłkarskiej Reissa (foto)

Wiosenny sezon Wielkopolsko Lubuskich Lig Piłkarskich organizowanych przez Akademię Piłkarską Reissa dobiegł końca. Idealnym podsumowaniem był wielki finał rozegrany na trawiastych boiskach w Dolsku w sobotę 25 czerwca w kategorii orlik oraz młodzik. Turniej odbył się pod honorowym&nb...

Zmiany w terminarzach rundy wiosennej

Wydział Gier i Ewidencji Wielkopolskiego ZPN dokonał aktualizacji terminarzy wynikającej z konieczności zawieszenia rozgrywek wskutek obostrzeń związanych z sytuacją epidemiczną.

Sukces Akademii Piłkarskiej Reissa z Rogoźna (foto)

Krzysztof Matoga został wybrany MVP turnieju podczas sobotnich zmagań w Arena Dębiec.