Piłkarski czarny weekend

pilkarski czarny weekend orkan orzel lowyn

Drużyny piłkarskie z powiatu obornickiego wywalczyły w ten weekend tylko 1 punkt!

Kibice piłki nożnej rozpoczęli weekend od przegranej Kolejorza w spotkaniu z Koroną Kielce. Niestety humorów nie poprawiły nikomu występy lokalnych zespołów. W sobotę 14 kwietnia Orkan Objezierze zremisował z Orłem Łowyń 2:2. Jak się okazało była to jedyna zdobycz punktowa naszych drużyn. W sobotę grała bowiem także Sparta Oborniki. Oborniczanie ulegli Gromowi Plewiska 1:4. 

Niedziela to była kontynuacja niemocy. Swoje spotkanie przegrała bowiem Golnica Ryczywół z Orłem Gulcz 1:2, a bez punktów wrócił także LKS Lipa. Druga drużyna z Gminy Ryczywół przegrała z GKS Gułtowy 0:1.

Do kolegów z zielonych boisk dołączyli oborniccy futsaliści. Po emocjonującym spotkaniu ulegli w niedzielne popołudnie akademikom z Zielonej Góry 5:6.

W ten weekend pauzowali piłkarze Rożnovii. Więcej o poszczególnych meczach napiszemy w poniedziałek i wtorek.

 

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież