Prezes Mariusz Nowacki o Golnicy Ryczywół (film)

Prezes Mariusz Nowacki o Golnicy Ryczywol

Prezes Mariusz Nowacki opowiedział nam o Klubie Sportowym Golnica Ryczywół.

Początki Golnicy nie były łatwe. Brak boisk, brak zaplecza może zniechęcić wielu. Grupa osób, wśród których był prezes Nowacki, nie załamali się. Zabrali się do pracy, a jej efekty możemy dziś podziwiać. Po grupach najmłodszych udało się też stworzyć zespół seniorów. Ci stoją przed szansą awansu do A-klasy.

Zapraszamy do obejrzenia krótkiego wywiadu z prezesem Klubu Sportowego Golnica Ryczywół.

 

Komentarze   

0 #9 Wojak 2018-01-15 17:34
Widac ze wybory sie zblizaja.Hibern acja u niektorych sie skonczyla.Byla budowana hala-równiez z mysla o panskich wychowankach-NI E WYPOWIEDZIAŁ SIĘ PAN.byly akcje orlikowo-rynkow e NIE WYPOWIEDZIAŁ SIE PAN.to tylko dwa przykłady.tak jest dla pana bezpiecznie.zaw sze można popłynąć w innym kierunku z silniejszym prądem.
Cytować
0 #8 SD 2018-01-15 14:40
A ja życzę aby u tych wychowanków sport zawsze dominował.sport wolny od chamskich zachowań.
Cytować
0 #7 Tobo 2018-01-15 13:51
Cytuję john:
No tak ale PREZES kłamie...Gdzie Ci wychowankowie????....

Brayan Grzelak, Dominik Surma, Filip Swoboda, Krystian Krystkowiak, Gracjan Olech, Krzysiu Kledzik, Mati Dukat... Mało?!
Cytować
0 #6 Waldi87 2018-01-15 13:47
Byc moze jak uwolni sie od Z to mu sie polepszy na razie czarno to widzę.
Cytować
+1 #5 piter 2018-01-15 13:34
Mnie się wydaje, że Mariusz właśnie zaczął uciekać od Z. Ma zupełnie inne podejście do spraw powiatowych. Widzi co jest, a nie tworzy rzeczywistość. Klub to nie jest lekki klub. Zawsze będzie ktoś, komu coś się nie będzie podobało. Nie było nic w Ryczywole, więc szacunek dla tych, którzy coś zechcieli w końcu zrobić. Warto o tym pamiętać.
Cytować
0 #4 Wolny 2018-01-15 09:27
Sprawa jest prosta.KIBICE dali się podpuścić(chłop aki obudźcie się bo ktoś was sprytnie wykorzystuje), Dawidowi się oberwało a PREZES "siedział i zawijał w sreberka".Teren stadionu od jakiegoś czasu stał się niestety zapleczem politycznym doktorka i miejscem jego indywidualnych konsultacji z mieszkańcami. Jest tam nawet prywatne biuro poselskie doktorka-wystar czy wejść do "akwarium" i ma się darmową terapię.Wstyd bo podobno klub Golnica jest apolityczny.Tym czasem ja chcąc skorzystać z siłowni przy orliku muszę mocno uważać żeby nie napatoczyć się na doktora i nie poczęstował mnie swymi teoriami spiskowymi...Ni e chcę tak.
Cytować
+1 #3 Waldi87 2018-01-15 07:46
Mariusz start miałeś dobry ale odkąd zacząłeś zadawac się z "małym" to straciłeś w moich oczach.
Cytować
0 #2 Dyzio 2018-01-14 23:54
Wszystko fajnie panie prezesie ale o kilku istotnych szczegółach pan nie wspomnial.jakos przepraszam z pana ust(jako prezesa) za czerwcowe ekscesy nigdzie nie
zobaczyliśmy a miał pan w tym dosc znaczne udzialy.oczywis cie pana serdeczny kolega R.Z caly czas udaje ze nic sie nie stalo i biedni kibice
IGolnicy padłli ofiarą oszczerczej kampanii..hmm.. (mam prosbe proszę uspokoic kolegę).czasem wystarcxy zwykle przepraszam; a nie klamstwa dp upadłego.Nawet jeslo uznac to za jednorazowy eksces to to co pozniej zrobili kibice na dniach Ryczywolu to zwykły brak kutury i szacunku dla drugiego człowieka.Owsze m mial pan swój udzlał w powstaniu klubu ale na tym moje poparcie dla pana sie konczy.Gdyby zoorganizowac konkurs na najbardziej cichociemnego i niezdecydowaneg o to jest pan moim nr 1.pozdrawiam i życzę pozytywnych wzorców -to może jeszcze panu kiedyś uwierzę.
Cytować
-2 #1 john 2018-01-14 22:40
No tak ale PREZES kłamie...Gdzie Ci wychowankowie?? ??....
Cytować