Orły Kruka godnie pożegnały się z Pucharem Polski (film)

Orly kruka godnie pozegnaly sie z pucharem polski

W środę 4 października Orły Kruka z Rogoźna przegrały z Lechem II Poznań 0:4 i pożegnały się z Pucharem Polski.

Zebrali się, aby uczcić pamięć wieloletniego zawodnika i trenera RKS Wełna Rogoźno. Józef Kruk na pewno mógłby być dumny z postawy Orłów. Drużyna pokonała 3 zespoły i dopiero w 4 rundzie musiała uznać wyższość dużo wyżej notowanego rywala. Lech II Poznań pokazał, że to zespół klasowy, a wypowiedź trenera Djurdjevicia tylko potwierdza, z jaką drużyną musieli grać zawodnicy z Rogoźna.

Ogromne brawa dla wszystkich, którzy przyczynili się do powstania tego zespołu i pomogli mu na każdym etapie gry.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież