Futsal Oborniki liderem 1. Ligi Futsalu! (film)

ks futsal liderem 1 ligi

Oborniccy futsaliści wygrali sobotnie spotkanie i zajmują pozycję lidera w pierwszej Polskiej Lidze Futsalu.

KS Futsal nigdy jeszcze nie zaczynał tak dobrze sezonu w 1 lidze. Dwie wygrane na początek pozwoliły zasiąść w fotelu lidera rozgrywek. W porównaniu do pierwszego meczu gospodarze byli mniej skuteczni, a bramkarz Daniel Szepczyński musiał nieraz ratować kolegów.

Zapraszamy do obejrzenia skrótu z meczu 2. kolejki pomiędzy KS Futsal Oborniki a Unisław Team PBDI.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież