Wicherki pokonały Unisław Team PBDI

wicherki pokonaly unislaw team pbdi

KS Futsal Oborniki pokonał na własnym parkiecie Unisław Team PBDI.

Można powiedzieć, że Oborniczanie od początku kontrolowali spotkanie.

Już w 3. Minucie spotkania do siatki trafił Jacek Sander. Goście chcą szybko doprowadzić do wyrównania, w 5. Minucie przeprowadzili akcję, która skończyła się strzałem, ale na posterunku czuwał Daniel Szepczyński.

Gospodarze poszli za ciosem, ponownie w 5. minucie uderzał Sander, lecz tym razem nie dał się zaskoczyć Mielniczek.

W 7. Minucie spotkania nad poprzeczką uderzył Bartosz Łeszyk, a w 8. Minucie spotkania do siatki trafił Mikołaj Orczykowski. Goście podeszli do agresywnej gry i w 12. Minucie spotkania żółtą kartką został ukarany Łukasz Komur.

W 14. Minucie spotkania ponownie na posterunku czuwał Szepczyński, kiedy to drużyna z Unisławia trafiła w słupek. W 15. Minucie spotkania, żółtą kartką został ukarany kapitan Wicherków Mikołaj Siwecki, co budzi wiele kontrowersji.

W 17. Minucie goście mieli okazję do oddania strzału, lecz bramki jak zaklętej strzegł Daniel Szepczyński.

Druga połowa rozpoczęła się od żółtej kartki dla gości, w 23. Minucie został nią ukarany bramkarz Unisławia Michał Mielniczek. W tej samej minucie strzał oddał Jacek Sander, ale obronił go Mielniczek. W 24. Minucie żółty kartonik obejrzał Mikołaj Wicberger.

W 25. Minucie paradę w bramce zaprezentował Szepczyński, kiedy to obronił świetny strzał Mateusza Komura. Następne minuty to nie udane próby strzałów przez Wicherków, zarówno Siwecki, Sander jak i Orczykowski strzelali obok.

Ten pierwszy nie wykorzystał również sytuacji sam na sam w 34. Minucie. Jak mawiają niewykorzystane okazję lubią się mścić i w 36. Minucie z rzutu wolnego do siatki gospodarzy trafia Krystian Belzyt. Bramka na 2:1 wprowadziła sporą nerwowość. Goście zdecydowali się na wprowadzenie systemu gry z bramkarzem w polu, przez co też częściej byli przy piłce.

W ostatniej sekundzie spotkania z połowy boiska, do siatki trafił Mikołaj Wicberger.

Mecz po dużej nieskuteczności Oborniczan zakończył się 3:1.

Kolejny mecz obornicka drużyna zagra na wyjeździe w Lęborku.

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież