Mikołaj Wicberger o meczu derbowym z Lesznem (film)

Mikolaj Wicberger o derbowym meczu

Mikołaj Wicberger zdobył 3 bramki w meczu z KS Futsal Leszno i walnie przyczynił się do wygranej w inaugurującym sezon meczu derbowym.

Początek nie był łatwy, ale oborniczanie pokazali kolejny raz, że walki się nie boją. Przegrywając 0:1 odrobili straty za sprawą Mikołaja Wicbergera. Po przerwie strzelili kolejne bramki i zaliczyli ważną wygraną.

A co bohater meczu miał do powiedzenia? Zobaczcie sami.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież