LKS Lipa z kompletem punktów po 2 kolejkach

LKS Lipa z kompletem punktow po 2 kolejkach

LKS Lipa pokonał w niedzielne popołudnie Lidera Szczytniki Czerniejewskie i zajmuje drugie miejsce w B-klasie.

Drużyna z gminy Ryczywół nie ukrywa, że jest niezadowolona ze zmiany składu swojej grupy. Przede wszystkim chodzi o odległości, które ma do pokonania na niektóre mecze. Tak m.in. było w niedzielę 3 września. Drużyna miała do pokonania prawie 100km.

Wygraliśmy 2:0, ale powinniśmy wygrać wyżej - zgodnie mówili zawodnicy LKS spotkani na koncercie Andre w Gościejewie. Boisko było fatalne. Było trzeba piłkę przyjmować od razu. Kiedy odbiła się o murawy nie było wiadomo, w którym kierunku poleci. 

W głowach lipskich piłkarzy juz jednak kolejny pojedynek. W środę o 17:00 na własnym boisku podejmą Suchary Suchy Las. Mecz ten odbędzie się ramach Okręgowego Pucharu Polski.

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież