Puchar Polski: Orkan z Orłem, Orły Kruka z Czarnymi

Puchar Polski - Orkan zagra z Orlem Slopanowo

We wtorkowe popołudnie w siedzibie Wielkopolskigo Związku Piłki Nożnej w Poznaniu rozlosowano drabinkę Pucharu Polski dla okręgu poznańskiego.

Wcześniej swojego rywala poznał już zespół Golnicy Ryczywół. 6 września zagra z Sokołem Mieściska, który gra w pilskiej A-klasie. Wczoraj swoich przeciwników poznali pozostali reprezentanci naszego regionu.

LKS Lipa zagra z Mamutami Poznań. Zwycięzca tego pojedynku zagra z Sucharami Suchy Las. Ciekawie będzie zapewne w Rogoźnie, gdzie Orły Kruka podejmą spadkowicza z A-klasy Czarnych Kaźmierz. Rogoźnianie trafią w kolejnej rundzie na wygrany zespół z pary LZS Otorowo-Polonia Poznań. Orkan Objezierze podejmie za to świetnie znanego sobie rywala - Orła Słopanowo. Potem może trafić na Tarnovię Tarnowo Podgórne.

W 1/32 PP do walki włączy się obornicka Sparta. Rywalizować będzie z Wartą Międzychód.

Do tegorocznej edycji okręgowego PP nie zgłosiły się zespoły Wełny Rogoźno i Rożnovii Rożnowo.

Dodaj komentarz

Zasady:
Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres redakcja@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież