Wyniki weekendowych spotkań piłkarskich

Objezierze pozostało nie zdobytą twierdzą

W mijającym już weekendzie ligowcy rozgrywali ostatnie lub przedostatnie kolejki w swoich ligach. Nasze zespoły odniosły podczas niego 4 wygrane.

Najwyżej sklasyfikowana obornicka Sparta pokonała przy ul. Objezierskiej 6:1 Leśnik Margonin. Grająca w lidze okręgowej Wełna Rogoźno zdobyła punkty walkowerem, bo z rozgrywek wycafał się zespół Lechity Kłecko.

W A-klasie twierdzą nie do zdobycia wiosną był stadion w Objezierzu. Orkan dziś wygrał z KS Gaj Wielki 3:1. Kolejną przegraną natomiast zaliczyła Rożnovia. Tym razem grając w Rokietnicy uległa gospodarzom 7:1(1:0). Za tydzień w Rożnowie czekają nas derby.

W B-klasie rezerwy Wełny Rogoźno pokonały w Kąsinowie Matrot 4:1. LKS Lipa natomiast musiał uznać wyższość wicelidera ze Skórzewa. Canarhinios wygrał 4:2.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież