Wyniki spotkań HLPN z 24 i 25 maja

Grała HLPN

W obecny weekend rozegrano aż 13 spotkań w Halowej Lidze Piłki Nożnej. Emocji jak i sensacyjnych rezultatów nie brakowało.

Liderzy Ekstraligi zdobyli kolejne punkty i nadal prowadzą. Zarówno Askon jak i Remo Słoneczny Patrol okazali się lepsi od Ziomków. Zacięta walka trwa o miejsce trzecie. Draco zanotowało kolejną przegraną podobnie jak i Eko-Mak. Dzięki wygranej z Mikado do walki o brąz włączyła się Poła.

Na zapleczu Ekstraligi męczył się DPM, ale ostatecznie był lepszy od Monaru. Niesamowita walka trwa o drugie miejsce. Szalony pościg prowadzi Gorzka SV, a kolejne punkty zdobyła także Hakuna. 

Poniżej komplet wyników:

Sobota - 24.05.2014     Hala w Obornikach         

16.30    Helvetia – CO Bogdanowo         8:0

17:05    Draco - Agro                             przełożony

17:40    Ziomki - Askon                           1:3

18:15    Gorzka - Underground                7:0

18.50    Control – Metalplast                   1:7

Niedziela – 25.05.2014.     Hala w Obornikach       

  9.00   Ziomki – Remo Sł. Patrol  0-5

  9.30   Draco - PTS      0-3

10.05   Helvetia - Hakuna      2-4

10.40   Control - Remo Full   0-3

11.15   Poła  - Mikado  5-3

11.50   DPM – Monar 2-1

12.25   Cotta – Metalplast  2-6

13.00   Gorzka – CO Bogdanowo  2-0

13.35   Browary – Eko Mak  3-1

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież