Askon i Remo Sł. Patrol nadal na czele

Helvetia pokonała Underground 4:3

Wiele emocji towarzyszyło dzisiejszym spotkaniom Halowej Ligi Piłki Nożnej. W hali przy Obrzyckiej doszło do kilku ważnych rozstrzygnięć.

Na pierwszy plan wysuwało się spotkanie Remo Słoneczny Patrol z Draco. Remo, mające w swoim składzie doświadczonych zawodników, wygralo pewnie 3:0. Na bramki jednak musiało czekać długo. 

Przegrana Draco otwierała szansę na wskoczenie na podium zespolowi Eko-Mak. Warunkiem była wygrana z Połą. Mecz dostarczył wielu emocji i piękne bramki. Strzelanie rozpoczął Eko-Mak. Prowadzenie szybko jednak stracił a po kolejnej chwili przegrywał. Ambitna gra pozwoliła na odrobienie straty. Kiedy wydawało się, że do przerwy będzie remis Poła objęła prowadzenie 3:2.

Po zmianie stron boisk szybko zrobiło się 4:2. Eko-Mak nie poddał się i strzelił kontaktową bramkę. Na tym nie poprzestał i dalej atakował rywala. Niestety dla nich Poła nie pozwoliła się dogonić i zdobyła kolejne bramki. Bramka na 4:7 niewiele już pomogła Eko-Mak. Ostatecznie spotkanie zakończyło się zwycięstwem Poły 8:4.

W meczu czołowych zespołów zaplecza Ekstraligi minimalnie lepsza okazała się Helvetia. Na początku skuteczniejszy był Underground i zasłużenie prowadził. Trzeci zespół I ligi nie poddał się i doprowadził do remisu 2:2. Szybko jednak stracił trzecią bramkę. Ambitnie grająca Helvetia dopięła jednak swego. Najpierw wyrównała, a potem strzeliła czwartą bramkę, która okazała się na wagę 3 punktów.

Grające coraz lepiej Agro było dziś rywalem Askonu. Spotkanie zapowiadało się ciekawie i zapewne nikt z sympatyków futsalu nie mógł narzekać na brak emocji. Mecz rozpoczął się od wysoko postawionej poprzeczki przez Agro. Rywale już po 6 minutach przegrywali 2:0! Askon jednak cierpliwie grał swoje i objął prowadzenie 3:2! Agro doprowadziło do remisu po 3:3 i zapowiadała się bardzo ciekawa końcówka. W wymianie ciosów ostatecznie lepszy okazał się Askon, a decydującą bramkę strzelił Szrama po podaniu Bednarka.

Poniżej komplet wyników spotkań z 11 maja:

Niedziela - 11.05.2014     Hala w Obornikach
          
  9.00     Remo Full - Cotta               1:2
  9:30     Draco – Remo Sł. Patrol      0:3 
10:05     Ziomki - Błysk                    0:4
10:40     Eko Mak - Poła                   4:8
11.15     Underground - Helvetia       3:4
11.50     Askon – Agro                     4:3
12.25     Browary – PTS                   5:4
13.00     Hakuna – Metalplast            8:0
13.35     Control – CO Bogdanowo    1:2

 

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież