Wielkie emocje w HLPN! (foto)

Znajdujące się prawie na półmetku rozgrywki Halowej Ligi OCS 19 stycznia już po raz drugi w 2014 roku pozwoliły wrócić piłkarzom halowym na boisko po przerwie świątecznej.

W niedzielę mecze rozegrało 14 zespołów. Mecze na szczycie i mecze na najgłębszej depresji zmieniły losy tabeli. PTS po wysokiej przegranej z Ziomkami pozwala na szybką ucieczkę reszcie stawki, przy czym sytuacja Parkowa jest nieciekawa. Grad bramek i zmiany prowadzenia w meczu Eko- Mikado sprawiły, że było bardzo ciekawie a wszyscy zebrani na hali nie nudzili się ciągłą monotonią.  Od dłuższego czasu na szczycie tabeli Ekstraligi góruje Draco, które dziś po ciężkim meczu zasłużenie zwyciężyło Słoneczny Patrol i umacnia się na fotelu lidera. Ciekawie wyglądały mecze w 1 lidze, gdzie dotychczasowy lider Helvetia straciła prowadzenie w lidze na rzecz Underground po przegranej z DPM 1-2.

Oto wyniki niedzielnych zmaga. Zdjęcia są dostępne są w galerii - kliknij.

09:30 PTS – Ziomki 1-6

10:05 Eko Mak – Mikado 4-6

10:40 Draco – Remo Sł. Patrol 3-2

11:15 Browary – Błysk 1-3

11:50 Monar – Metalplast – mecz się nie odbył, został przełożony

12:25 Underground – Gorzka 5-2

13:00 Remo Full – CO Bogdanowo 2-3

13:35 Helvetia – DPM 1-2

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież