Puchar Burmistrza dla Środowego Teamu (foto)

| Bacic/Szrama | Piłka nożna

Pierwszy Turniej piłki siatkowej o Puchar Burmistrza Obornik cieszył się ogromną popularnością zarówno pod względem uczestników jak i zgromadzonych na trybunach kibiców. Poziom rozgrywek był bardzo wysoki.

W ramach turnieju zostały rozegrane zawody dla kobiet oraz dla mężczyzn wraz z drużynami mieszanymi. W tej pierwszej kategorii bezapelacyjnie najlepszym kolektywem została drużyna „Dream Team” zaś u panów wygrał doświadczony zespół  „Środowy Team”.

{phocagallery view=category|categoryid=156|limitstart=20|limitcount=10}

Organizatorzy zadbali oto aby i wierni kibice swoich drużyn byli zadowoleni i mieli wszystko na miejscu. Na trybunach zostały przygotowane stoliki i krzesełka, gdzie zawodnicy i kibice mogli poczęstować się drożdżówkami, wypić kawę czy herbatę oraz poczęstować się słodyczami. Organizatorzy zadbali o zdrowie zawodników zapewniając opiekę medyczną i sprowadzając służby ratownicze gotowe do pomocy każdemu poszkodowanemu. Na całe szczęcie turniej odbył się bez jakichkolwiek urazów.

Zdjęcia z Turnieju dostępne są w naszej galerii - kliknij tutaj.

MVP Mężczyzn - Jacek Duszkiewicz

Drużyna eoborniki.pl niestety trafiła w swojej grupie na zwycięzcę Turnieju. Przegrała z nimi 0:2 oraz pokonała Tępę Strzały 2:1. To jednak nie wystarczyło do awandu do półfinału.

Sędzia główny: Tomasz Manszewski

Sędzia: Bogdan Kąkol

Jednak to nie koniec przygód z siatkówką. Organizatorzy ze względu na spore zainteresowanie postanowili w ciągu najbliższego roku zorganizować kolejne zawodowy a w zasadzie 7. Wszystkich chętnych zapraszamy serdecznie na cykl turniejów odbywających się na tym samym obiekcie. Najbliższy już 11 listopada.

Dla kogo mistrzostwo, dla kogo puchary?

Przerwa zimowa powoli dobiega końca, a polskie kluby wybrały się na obozy przygotowawcze, aby szlifować formę przed wznowieniem rozgrywek. Po pierwszej części sezonu liderem tabeli jest Śląsk Wrocław, a za jego plecami plasują się takie ekipy jak Lech Poznań, Raków Częstochowa czy Legia Warszawa,...

Ile zarabia sędzia w ekstraklasie? Znamy widełki

Piłka nożna to jeden z popularniejszych sportów w Polsce. Wszystko dlatego, że na meczach jest doskonała atmosfera, a rozgrywki piłkarskie same w sobie są świetnym sposobem na spędzenie wolnego czasu.

Wakacje rozpoczęli piłkarze Akademii Piłkarskiej Reissa (foto)

Wiosenny sezon Wielkopolsko Lubuskich Lig Piłkarskich organizowanych przez Akademię Piłkarską Reissa dobiegł końca. Idealnym podsumowaniem był wielki finał rozegrany na trawiastych boiskach w Dolsku w sobotę 25 czerwca w kategorii orlik oraz młodzik. Turniej odbył się pod honorowym&nb...

Zmiany w terminarzach rundy wiosennej

Wydział Gier i Ewidencji Wielkopolskiego ZPN dokonał aktualizacji terminarzy wynikającej z konieczności zawieszenia rozgrywek wskutek obostrzeń związanych z sytuacją epidemiczną.

Sukces Akademii Piłkarskiej Reissa z Rogoźna (foto)

Krzysztof Matoga został wybrany MVP turnieju podczas sobotnich zmagań w Arena Dębiec.