XVI Memoriał Bernarda Kasperka i Tadeusza Kasperka (zdjęcia)

| Łukasz | Piłka nożna

Dziś 28.09.2012r. zakończył się XVI Memoriał Bernarda i Tadeusza Kasperków. W 2-dniowym turnieju organizowanym przez OCS pod egidą Tadeusza Ratajczaka udział wzięły 4 drużyny z gminy Oborniki.

Rywalizacja rozpoczęła się w środę 26.09.2012r. kiedy to uczestnicy rozegrali po 2 mecze. Dziś drużyny rozegrały swoje ostatnie mecze. W pierwszym dniu spotkania trwały 2x15 minut, a w ostatnim dniu 2x20 minut. Ostatecznie zwycięstwo odniosła SP2, przed reprezentacją wsi obornickich i SP4. Za podium znalazła się reprezentacja SP3. Wyróżnienia indywidualne otrzymali: Denis Andrzejewski, Mikołaj Lis, Patryk Tomaszewski i Patryk Bukowski. Drużyny otrzymały puchary z rąk dyrektora OCS Jacka Okpisza, a każdy z uczestników dostał dodatkowo pamiątkowy medal wręczany przez m.in. Zbigniewa Małchowskiego. Sędziami byli: Stanisław Manicki i Marian Lembicz, a opiekę medyczną sprawował Eugeniusz Gacek. Rywalizacja odbywała się na stadionie przy ul. Objezierskiej w Obornikach. Udział wzięło 60 chłopców, a w całej historii turnieju już 960.

W przyszłym roku turniej odbywać się będzie w jeden dzień.

Dla kogo mistrzostwo, dla kogo puchary?

Przerwa zimowa powoli dobiega końca, a polskie kluby wybrały się na obozy przygotowawcze, aby szlifować formę przed wznowieniem rozgrywek. Po pierwszej części sezonu liderem tabeli jest Śląsk Wrocław, a za jego plecami plasują się takie ekipy jak Lech Poznań, Raków Częstochowa czy Legia Warszawa,...

Ile zarabia sędzia w ekstraklasie? Znamy widełki

Piłka nożna to jeden z popularniejszych sportów w Polsce. Wszystko dlatego, że na meczach jest doskonała atmosfera, a rozgrywki piłkarskie same w sobie są świetnym sposobem na spędzenie wolnego czasu.

Wakacje rozpoczęli piłkarze Akademii Piłkarskiej Reissa (foto)

Wiosenny sezon Wielkopolsko Lubuskich Lig Piłkarskich organizowanych przez Akademię Piłkarską Reissa dobiegł końca. Idealnym podsumowaniem był wielki finał rozegrany na trawiastych boiskach w Dolsku w sobotę 25 czerwca w kategorii orlik oraz młodzik. Turniej odbył się pod honorowym&nb...

Zmiany w terminarzach rundy wiosennej

Wydział Gier i Ewidencji Wielkopolskiego ZPN dokonał aktualizacji terminarzy wynikającej z konieczności zawieszenia rozgrywek wskutek obostrzeń związanych z sytuacją epidemiczną.

Sukces Akademii Piłkarskiej Reissa z Rogoźna (foto)

Krzysztof Matoga został wybrany MVP turnieju podczas sobotnich zmagań w Arena Dębiec.