XVI Memoriał Bernarda Kasperka i Tadeusza Kasperka (zdjęcia)

Dziś 28.09.2012r. zakończył się XVI Memoriał Bernarda i Tadeusza Kasperków. W 2-dniowym turnieju organizowanym przez OCS pod egidą Tadeusza Ratajczaka udział wzięły 4 drużyny z gminy Oborniki.

Rywalizacja rozpoczęła się w środę 26.09.2012r. kiedy to uczestnicy rozegrali po 2 mecze. Dziś drużyny rozegrały swoje ostatnie mecze. W pierwszym dniu spotkania trwały 2x15 minut, a w ostatnim dniu 2x20 minut. Ostatecznie zwycięstwo odniosła SP2, przed reprezentacją wsi obornickich i SP4. Za podium znalazła się reprezentacja SP3. Wyróżnienia indywidualne otrzymali: Denis Andrzejewski, Mikołaj Lis, Patryk Tomaszewski i Patryk Bukowski. Drużyny otrzymały puchary z rąk dyrektora OCS Jacka Okpisza, a każdy z uczestników dostał dodatkowo pamiątkowy medal wręczany przez m.in. Zbigniewa Małchowskiego. Sędziami byli: Stanisław Manicki i Marian Lembicz, a opiekę medyczną sprawował Eugeniusz Gacek. Rywalizacja odbywała się na stadionie przy ul. Objezierskiej w Obornikach. Udział wzięło 60 chłopców, a w całej historii turnieju już 960.

W przyszłym roku turniej odbywać się będzie w jeden dzień.

Komplet wyników:

26.09.2012

SP2 – SP3  4:2

SP4 – Szkoły wiejskie  2:4

SP2 – SP4  3:1

Szkoły wiejskie – SP3  6:1

28.09.2012

SP3 – SP4  1:9

SP2 – Szkoły wiejskie 6:1

Klasyfikacja końcowa:

1. SP2

2. Szkoły wiejskie

3. SP4

4. SP3

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież