Nowe bramki na boisku w Lipie

Boisko sportowe w Lipie zostało wyposażone w nowe bramki.

Przełom roku był dla drużyny Lipskiego Klubu Sportowego czasem przygotowania do walki o utrzymanie pierwszego miejsca w lidze.

Widząc starania drużyny mieszkańcy Sołectwa Lipa zdecydowali o przekazaniu części Funduszu Sołeckiego na zakup nowych bramek na boisko sportowe w Lipie. Wartość inwestycji wyniosła 6 700,00 zł.

Nie jest to jednak koniec zmian na boisku wraz z początkiem roku.

Zawodnicy LKSu od co najmniej roku prosili działaczy klubu o poszerzenie boiska, argumentując lepszą grą na boiskach większych niż ich własne. Udowodnili to m.in rundą jesienną w Kuźnicy Czarnkowskiej, gdzie pokonali miejscową drużynę Błękitni Kuźnica Czarnkowska wynikiem 2-5.

Korzystając z okazji wymiany bramek, działacze powiększyli boisko sportowe, przez co drużynie ma się grać lepiej. Niestety przekonamy się o tym dopiero w przyszłym miesiącu, jak rozgrywki ligowe zostaną odwieszone.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież