Mistrzostwa Europy przeniesione na 2021 rok!

UEFA podjęła decyzję o przełożenie Mistrzostw Europy na 2021 rok.

Rozszerzająca się epidemia koronawirusa paraliżuje coraz bardziej życie w Europie. Decyzja UEFA jest najlepszym rozwiązaniem. Na chwilę obecną nie zostali wyłonieni nawet wszyscy finaliści czempionatu. Nikt nie wie, kiedy zespoły klubowe powrócą do rozgrywek. Wielu zawodników musiało też ograniczyć treningi.

Decyzja o przełożeniu EURO na przyszły rok w tych okolicznościach jest najlepszym rozwiązaniem.

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież