Tornado Tarnowo z dofinansowaniem w kwocie 25.000 zł

KS Tornado Tarnowo otrzymał dofinansowanie na podstawową działalność klubu.

Kolejny klub piłkarski z gminy Rogoźno, tym razem Tornado Tarnowo, otrzymał dofinansowanie od władz na poczet występów w klasie B rozgrywek organizowanych przez Wielkopolski Związek Piłki Nożnej. Kwota dotacji wyniosła 25.000 zł i zostanie przeznaczona na zakup sprzętu sportowego oraz pokrycie bieżących kosztów udziału w rozgrywkach.

KS Tornado Tarnowo występuje w grupie 2 "Proton" B klasy, mając najmłodszą kadrę w lidze - średnia wieku wynosi niespełna 19 lat. Trenerem zespołu jest Maciej Gracz.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież