Pomax wygrał Noc na Orliku (film)

Drużyna Pomaxu okazała się najlepsza w nocnej rywalizacji na rogozińskim Orliku.

24 drużyny walczyły do wczesnych godzin porannych w Turnieju Piłki Nożnej Noc na Orliku o Puchar Burmistrza Obornik. Rywalizacja toczyła się na Orliku przy ul. Seminarialnej, a uczestniczyły w niej 24 zespoły. Podzielone zostały na 6 grup. Do fazy play-off awansowali zwycięzcy oraz dwie najlepsze drużyny spośród wiceliderów. 

Emocjonującą rywalizację wygrała drużyna Pomaxu, która w finale wygrała 3:2 z KO Optima. Wcześniej zespoły te wygrały odpowiednio z Dream Team Silvano i Kanonierami. To te drużyny zagrały o najniższy stopień sobotnio-niedzielnego turnieju. W tym pojedynku lepszy okazał się Dream Team.

W otwarciu nocnej rywalizacji uczestniczyli Burmistrz Rogoźna Roman Szuberski oraz Renata Tomaszewska (Przewodnicząca Rady Powiatu Obornickiego) oraz Maciej Kutka (Przewodniczący Rady Miejskiej). 

Klasyfikacja końcowa:

1. Pomax

2. KO Optima

3. Dream Team Silvano

4. Kanonierzy

Tak padały pierwsze bramki podczas Turnieju Piłki Nożnej Noc na Orliku o Puchar Burmistrza Rogoźna. youtube.com/eoborniki

 

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież